ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Od 8 stycznia ruszają zapisy na nowy semestr! Startuje on już 5 marca 2018.

Zapraszamy do zapisów!

OFERUJEMY MIĘDZY INNYMI PROMOCJE:

549 zł - FANTASTYCZNA CENA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30 - 11:00 oraz w grupach na poziomach: Elementary 2, Pre-Intermediate 2, Intermeidate 2, Upper-Intermediate 2, CPE exam 2, Business English 2.

Aby dowiedzieć się więcej lub umówić się na bezpłatne i niezobowiązujące sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: 32 203 70 80 oraz 533 848 515 lub biuro@3lions.pl.

Przerwa świąteczno-noworoczna

W dniach 21.12.2017-7.01.2018 trwa PRZERWA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA - zajęcia w tym czasie nie odbywają się.

Nadchodzące wydarzenia

Pragniemy, aby nauka była przyjemnością i sprawiała radość, dlatego regularnie organizujemy

wydarzenia towarzysko - rozrywkowe, podczas których Uczniowie i n2 o szkole-spotkania towarzyskie.jpgauczyciele mają możliwość spotkać się i porozmawiać w przyjemnej atmosferze.

Jest to doskonała okazja do zawarcia nowych przyjaźni oraz do poznania nauczycieli od prywatnej strony!

Ostatnie nasze spotkania to między innymi: Impreza Kończąca Semestr oraz Pub Quiz z darmowymi napojami, przekąskami oraz nagrodami dla zwycięskich drużyn.

Zachęcamy do spędzenia miło czasu w towarzystwie znajomych i nauczycieli, co jednocześnie rozwinie Twoje umiejętności językowe!

Organizujemy również darmowe zajęcia konwersacyjne dla wszystkich chętnych w przerwach między zajęciami!

Odwiedź naszą galerię on-line lub śledź nas na Instargamie, aby przekonać się jak dobrze bawili się nasi Uczniowie!