Egzaminy próbne (FCE, CAE, CPE)

Bezpłatne egzaminy próbne odbędą się w naszej szkole 7 KWIETNIA 2018 (sobota). Start godzina 13:00.

Zapisy w recepcji! Zapraszamy!

PRZERWA WIELKANOCNA

W dniach od 29 marca (Wielki Czwartek) do 2 kwietnia 2018 (poniedziałek) trwa PRZERWA ŚWIĄTECZNA- zajęcia nie odbywają się.

Nadchodzące wydarzenia

Pragniemy, aby nauka była przyjemnością i sprawiała radość, dlatego regularnie organizujemy

wydarzenia towarzysko - rozrywkowe, podczas których Uczniowie i n2 o szkole-spotkania towarzyskie.jpgauczyciele mają możliwość spotkać się i porozmawiać w przyjemnej atmosferze.

Jest to doskonała okazja do zawarcia nowych przyjaźni oraz do poznania nauczycieli od prywatnej strony!

Ostatnie nasze spotkania to między innymi: Impreza Kończąca Semestr oraz Pub Quiz z darmowymi napojami, przekąskami oraz nagrodami dla zwycięskich drużyn.

Zachęcamy do spędzenia miło czasu w towarzystwie znajomych i nauczycieli, co jednocześnie rozwinie Twoje umiejętności językowe!

Organizujemy również darmowe zajęcia konwersacyjne dla wszystkich chętnych w przerwach między zajęciami!

Odwiedź naszą galerię on-line lub śledź nas na Instargamie, aby przekonać się jak dobrze bawili się nasi Uczniowie!