Egzaminy próbne (FCE, CAE, CPE)

Bezpłatne egzaminy próbne odbędą się w naszej szkole 7 KWIETNIA 2018 (sobota). Start godzina 13:00.

Zapisy w recepcji! Zapraszamy!

PRZERWA WIELKANOCNA

W dniach od 29 marca (Wielki Czwartek) do 2 kwietnia 2018 (poniedziałek) trwa PRZERWA ŚWIĄTECZNA- zajęcia nie odbywają się.

O nas

W Three Lions English For Life uczymy wyłącznie języka angielskiego, a zatrudniani przez nas nauczyciele to wykwalifikowani i profesjonalni native speakersa.JPG, którzy zaszczepią w Was zaangażowanie i entuzjazm do nauki!

Szkoła zlokalizowana jest w samym centrum Katowic (2 minuty od Galerii Katowickiej). W Three Lions oferujemy kompleksowy program nauczania oparty na interesujących i aktywnych lekcjach. Uczniowie posiadają dostęp do bogatego pakietu E-learningowego, który pozwala systematycznie utrwalać materiał przedstawiony podczas zajęć.

Naszym Studentom zapewniamy również program społeczno – rozrywkowy, który daje możliwość miłego spędzenia czasu poza szkołą.

Wszystkie nasze kursy oraz materiały są projektowane i nadzorowane przez Dyrektora szkoły – Stevena Mullena, który przed rozpoczęciem pracy w Three Lions zajmował się tworzeniem oraz administrowaniem programów kształcenia dla nauczycieli w British Council.

Na poziomach FCE i wyższych zabierzemy Cię „BEYOND THE BOOK za sprawą lekcji opartych całkowicie na naszych nowoczesnych i oryginalnych materiałach zaczerpniętych z anglojęzycznych magazynów, filmów i materiałów prasowych.