Aktualności

Egzaminy próbne (FCE, CAE, CPE)

Bezpłatne egzaminy próbne odbędą się w naszej szkole 7 KWIETNIA 2018 (sobota). Start godzina 13:00.

Zapisy w recepcji! Zapraszamy!

PRZERWA WIELKANOCNA

W dniach od 29 marca (Wielki Czwartek) do 2 kwietnia 2018 (poniedziałek) trwa PRZERWA ŚWIĄTECZNA- zajęcia nie odbywają się.

Kursy dla Młodzieży


Lekcje dla młodych ludzi (13-16 lat) muszą być interesujące i inspirujące

Młodych Kursantów trzeba odpowiednio zmotywować. Nasi nauczyciele potrafią wzbudzić ich ciekawość, zaintrygować i przyciągnąć uwagę, bo zajęcia, 13 kursy gimnazjalne.jpgktóre proponujemy, są tak atrakcyjne, jak to tylko możliwe.

Standardowa lekcja w szkole Three Lions to:

  • Praca w parach i małych grupach
  • Ćwiczenia oparte na autentycznych materiałach (filmy, prasa i telewizja) z Wielkiej Brytanii i USA
  • Gry edukacyjne
  • Piosenki rozwijające umiejętności słuchania
  • Ćwiczenia kinetyczne
  • Dużo dobrej zabawy!

Lekcje dla młodych ludzi muszą przynosić widoczne postępy

Nauczycielami w szkole Three Lions są native speakerzy, lekcje prowadzimy w całości po angielsku. Skupiamy się na komunikacji: rozwijamy umiejętność mówienia i słuchania, wzbogacamy także słownictwo. W czasie zajęć wyjaśniamy zagadnienia gramatyczne, a ćwiczenia utrwalające materiał zadajemy do domu. Uczniowie otrzymują zadanie domowe po każdej lekcji, do domu zadawane są również materiały powtórkowe.

System oceniania on-line i wiadomości zwrotne od nauczyciela

Aby mierzyć postępy Uczniów, oferujemy innowacyjny system oceniania i monitoringu on-line continuous assessment. Po każdej lekcji Uczniowie otrzymują od nauczyciela indywidualne wiadomości na temat ich postępów i osiągnięć. W trakcie kursu przeprowadzamy też testy, które pozwalają Uczniom na ocenę poziomu opanowania nowych wiadomości.
Pod koniec semestru odbywają się indywidualne konsultacje z nauczycielem, w trakcie których Uczniowie mogą omówić swoje postępy i rozwiać ewentualne wątpliwości.
Kurs kończy się podsumowującym testem, a Uczniowie otrzymują certyfikat zawierający ogólne oceny (składające się z ocen zdobytych w trakcie zajęć i z testu semestralnego) oraz opinie i rady od nauczyciela.

Zapoznaj Się Z Naszym Rozkładem Zajęć

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące kursów gimnazjalnych, skontaktuj się z nami: e-mail biuro@3lions.pl tel. 32 203 70 80 oraz 533 848 515.