Aktualności

ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

WYJĄTKOWE PROMOCJE przy zapisie na semestr zimowy:

2 SEMESTRY - 1299 zł (200 ZŁ TANIEJ!)

1 SEMESTR - 749 zł

+ FANTASTYCZNA OFERTA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30-11:00 - 599 zł za 1 semestr! (150 ZŁ TANIEJ!)

+ SPECJALNA CENA NA ZAJĘCIA 15.45-17.15, W PIĄTKI I SOBOTY - 699 zł za 1 semestr! (50 ZŁ TANIEJ!)

Zapraszamy do kontaktu!

Kursy Egzaminacyjne (FCE, CAE, CPE)


Planujesz studiować lub pracować za granicą? Chcesz zdobyć certyfikat świadczący o poziomie angielskiego?

IMG_3869.JPG

Nasze KURSY EGZAMINACYJNE CAMBRIDGE (FCE, CAE i CPE) pomogą Ci zdobyć umiejętności i wiedzę, dzięki którym zoptymalizujesz wynik na egzaminie i zrealizujesz ambicje związane z pracą lub nauką.

Przed założeniem Three Lions, nasz Dyrektor był egzaminatorem Cambridge (CAE, CPE, IELTS), więc na lekcjach będziemy dzielić się dokładnie tym, czego potrzebujecie aby osiągnąć sukces na egzaminie.

NA ZAJĘCIACH: Lekcje są prowadzone przez wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli native speakers. Wszystkie zajęcia są starannie zrównoważone, zawierają: słownictwo, gramatykę oraz elementy egzaminacyjne - WRITING, LISTENING, READING, USE OF ENGLISH, SPEAKING.

Zaopatrujemy Uczniów w autentyczne materiały egzaminacyjne i ćwiczenia językowe, które motywują i maksymalizują postępy.

W DOMU: Po każdej lekcji otrzymasz interaktywne zadanie on-line. Dzięki naszemu Systemowi Oceniania (on-line assessment) regularnie uzyskasz pisemny feedback od nauczyciela zawierający ocenę postępów i wskazówki jak polepszyć swoje umiejętności.

On-line znajdziesz również dodatkowe interaktywne materiały przygotowujące do części USE OF ENGLISH i WRITING oraz dla rozwoju słownictwa - ćwiczenia z phrasal verbs i idiomów.

gwarancja-zdawalnosci.png

Ponadto zapraszamy do brania udziału w organizowanych w naszej szkole bezpłatnych PRÓBNYCH EGZAMINACH CAMBRIDGE oraz cotygodniowych dodatkowych darmowych zajęciach skupiających się na rozwijaniu umiejętności egzaminacyjnych.

Zapoznaj Się Z Naszym Rozkładem Zajęć

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących kursów egzaminacyjnych skontaktuj sie z nami: e-mail biuro@3lions.pl tel. 32 203 70 80 oraz 533 848 515.