Aktualności

Egzaminy próbne (FCE, CAE, CPE)

Bezpłatne egzaminy próbne odbędą się w naszej szkole 7 KWIETNIA 2018 (sobota). Start godzina 13:00.

Zapisy w recepcji! Zapraszamy!

PRZERWA WIELKANOCNA

W dniach od 29 marca (Wielki Czwartek) do 2 kwietnia 2018 (poniedziałek) trwa PRZERWA ŚWIĄTECZNA- zajęcia nie odbywają się.

Kursy Egzaminacyjne (FCE, CAE, CPE)


Planujesz studiować lub pracować za granicą? Chcesz zdobyć certyfikat świadczący o poziomie angielskiego?

IMG_3869.JPG

Nasze KURSY EGZAMINACYJNE CAMBRIDGE (FCE, CAE i CPE) pomogą Ci zdobyć umiejętności i wiedzę, dzięki którym zoptymalizujesz wynik na egzaminie i zrealizujesz ambicje związane z pracą lub nauką.

Przed założeniem Three Lions, nasz Dyrektor był egzaminatorem Cambridge (CAE, CPE, IELTS), więc na lekcjach będziemy dzielić się dokładnie tym, czego potrzebujecie aby osiągnąć sukces na egzaminie.

NA ZAJĘCIACH: Lekcje są prowadzone przez wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli native speakers. Wszystkie zajęcia są starannie zrównoważone, zawierają: słownictwo, gramatykę oraz elementy egzaminacyjne - WRITING, LISTENING, READING, USE OF ENGLISH, SPEAKING.

Zaopatrujemy Uczniów w autentyczne materiały egzaminacyjne i ćwiczenia językowe, które motywują i maksymalizują postępy.

W DOMU: Po każdej lekcji otrzymasz interaktywne zadanie on-line. Dzięki naszemu Systemowi Oceniania (on-line assessment) regularnie uzyskasz pisemny feedback od nauczyciela zawierający ocenę postępów i wskazówki jak polepszyć swoje umiejętności.

On-line znajdziesz również dodatkowe interaktywne materiały przygotowujące do części USE OF ENGLISH i WRITING oraz dla rozwoju słownictwa - ćwiczenia z phrasal verbs i idiomów.

gwarancja-zdawalnosci.png

Ponadto zapraszamy do brania udziału w organizowanych w naszej szkole bezpłatnych PRÓBNYCH EGZAMINACH CAMBRIDGE oraz cotygodniowych dodatkowych darmowych zajęciach skupiających się na rozwijaniu umiejętności egzaminacyjnych.

Zapoznaj Się Z Naszym Rozkładem Zajęć

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących kursów egzaminacyjnych skontaktuj sie z nami: e-mail biuro@3lions.pl tel. 32 203 70 80 oraz 533 848 515.